Select Text Value (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: None
nl: Geen

en: Other
nl: Andere

en: Select type
nl: Type selecteren

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Select
nl: Selecteren

en: About
nl: Over

en: Radio Buttons
nl: Radiobuttons

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde en moet een getal zijn. Het label is de weer te geven waarde en de keuze in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een getal bevat, zal het gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
nl: Lijsten met labels zijn ook toegestaan (één label per regel), alleen als het veld nog geen waarden bevat. Numerieke sleutels zullen automatisch worden aangemaakt aan de hand van de volgorde in de lijst.
