Select Text Value (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: None
ca: Cap

en: Other
ca: Altres

en: Select type
ca: Seleccioneu el tipus

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Select
ca: Seleccioneu

en: About
ca: Detalls

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ca: Els valors possibles que pot contenir aquest camp. Introduïu un valor per línia, en el format clau|etiqueta.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
ca: La clau és el valor emmagatzemat, i ha de ser numèrica. L'etiqueta s'utilitzarà al mostrar els valors i als formularis d'edició.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
ca: L'etiqueta és opcional: si una línia conté un sol número, aquest s'utilitzarà com a clau i com a etiqueta.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
ca: Els llistats d'etiquetes també estan acceptats (una etiqueta per línia), només si el camp no conté encara cap valor. Les claus numèriques es generaran automàticament a partir de les posicions a la llista.
