Select Text Value (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Other
tr: Diğer

en: Allowed values list
tr: İzin verilen değerler listesi

en: Select
tr: Seç

en: About
tr: Hakkında

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
tr: Bu alanın içerebileceği muhtemel değerler. Her değer için, anahtar|etiket biçiminde her satıra bir değer girin.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
tr: Anahtar, kaydedilen değerdir ve sayısal olmalıdır. Etiket, değerleri göstermekte ve formları düzenlemekte kullanılacaktır.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
tr: Etiket isteğe bağlıdır: bir satırda tek bir sayı varsa, hem anahtar hem de değer olarak kullanılır.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
tr: Alan henüz herhangi bir değer taşımıyorsa, her satıra bir etiket olmak üzere, etiket listesi de kabul edilir. Sayısal anahtarlar, listedeki konuma göre otomatik olarak oluşturulur.
