Select Text Value (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: None
lv: Nav

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Radio Buttons
lv: Radio pogas

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
lv: Tiek pieņemti arī pazīmju saraksti (viena pazīme rindā) tikai tad, ja lauks jau nesatur vērtības. Skaitliskas atslēgas tiks uzģenerētas automātiski no pozīcijām sarakstā
