Selectify (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: None
bo: མེད།

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན

en: Slate
bo: རྡོ་ལེབ
