Selectify (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: None
ca: Cap

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Blue
ca: Blau

en: Dropdown
ca: Desplegable

en: Slate
ca: Pissarra
