Selectify (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Tags
cy: Tagiau

en: None
cy: Dim

en: Custom
cy: Addasu

en: Blue
cy: Glas

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr
