Selectify (1.0.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Tags
es: Etiquetas

en: None
es: Ninguno

en: Custom
es: Personalizado

en: Teal
es: Cerceta

en: Blue
es: Azul

en: Clear All
es: Limpiar todo

en: Checkbox
es: Casilla de verificación

en: Dropdown
es: Desplegable

en: Slate
es: Pizarra

en: Gold
es: Oro
