Selectify (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Custom
pt: Personalizado

en: Teal
pt: Verde azulado

en: Blue
pt: Azul

en: Checkbox
pt: A caixa de seleção

en: Dropdown
pt: Menu suspenso

en: Neutral
pt: Neutra
