Selectify (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ro: Etichete

en: None
ro: Nimic

en: Custom
ro: Personalizat

en: Blue
ro: Albastru

en: Dropdown
ro: Listă verticală

en: Slate
ro: Ardezie
