Selectify (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Tags
sk: Značky

en: None
sk: Žiadne

en: Custom
sk: Vlastná

en: Blue
sk: Modrá

en: Dropdown
sk: Vysúvacie
