Selectify (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: None
ar: لا شيء

en: Custom
ar: مخصص

en: Blue
ar: أزرق

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة

en: Slate
ar: اللوح
