Selectify (1.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Tags
az: Teqlər

en: None
az: Yoxdur

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Slate
az: Şifer
