Selectify (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: None
gl: Ningún

en: Custom
gl: Personalizado

en: Blue
gl: Azul

en: Dropdown
gl: Desplegábel

en: Slate
gl: Lousa
