Selectify (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: None
lv: Nav

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Blue
lv: Zils

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Slate
lv: Akmens
