Selectify (1.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: None
fa: هیچ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Blue
fa: آبی

en: Slate
fa: تخته سنگ
