Selectify (1.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: None
hu: Nincs

en: Custom
hu: Egyéni

en: Teal
hu: Halványkék

en: Blue
hu: Kék

en: Clear All
hu: Összes törlése

en: Checkbox
hu: Jelölőnégyzet

en: Dropdown
hu: Legördülő

en: Neutral
hu: semleges
