Selectify (1.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: None
is: Engin

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Blue
is: Blár

en: Clear All
is: Hreinsa allt

en: Dropdown
is: Fellivalslisti
