Selectify (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Custom
pt: Personalizado

en: Blue
pt: Azul

en: Checkbox
pt: A caixa de selecção

en: Dropdown
pt: Lista pendente

en: Neutral
pt: Neutro
