Selectify (1.0.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: None
lt: Joks

en: Custom
lt: Savitas

en: Teal
lt: Žalsvai mėlyna

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Neutral
lt: Neutralus
