Selectify (1.0.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: None
cs: Žádné

en: Custom
cs: Vlastní

en: Blue
cs: Modrý

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Neutral
cs: Neutrální
