Selective Delete (4.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Others
de: Andere

en: About
de: Über

en: Select Entity Type
de: Entitätstyp auswählen
