Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (44 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Created
ast: Fechu

en: Question
ast: Entruga

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Owner
ast: Dueñu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Log in
ast: Entrar

en: Choices
ast: Opciones

en: Close
ast: Zarrar

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Results
ast: Resultaos
