Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (61 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Comment
be: Каментар

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Widget
be: Віджэт

en: Owner
be: Уладальнік

en: Configuration
be: Налады

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Choices
be: Варыянты

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Select List
be: абраць спіс

en: Results
be: Вынікі

en: Themes
be: Тэмы

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Form
be: Форма

en: Publish
be: Апублікаваць

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Structure
be: Структура

en: Link label to the referenced entity
be: Зрабіць цэтлік спасылкай на сутнасць

en: The @entity-type %label has been deleted.
be: @entity-type %label быў выдалены.
