Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (52 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Title
is: Titill

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Administration
is: Stjórnun

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Back
is: Til baka

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Open
is: Opna

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Updated
is: Uppfært

en: Text
is: Texti

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Continue
is: Halda áfram

en: Created
is: Stofnað

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Comment
is: Ummæli

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Percent
is: Prósent

en: Owner
is: Eigandi

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Close
is: Loka

en: Share
is: Deila

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Results
is: Niðurstöður

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Questions
is: Spurningar

en: About
is: Um

en: Publishing status
is: Birtingarstaða

en: Structure
is: Uppbygging
