Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (65 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Owner
sk: Vlastník

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Choices
sk: Odpovede

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Full
sk: Plný

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Results
sk: Výsledky

en: Changed
sk: Zmenené

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Questions
sk: Otázky

en: Form
sk: Formulár

en: Publish
sk: Zverejniť

en: About
sk: Informácie o

en: Step
sk: Krok

en: Answers
sk: Odpovede

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Link label to the referenced entity
sk: Pridať odkaz na označenie na odkazovaný entity

en: @entity_type entities
sk: @entity_type entity
