Self evaluation (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (50 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: User
sl: Uporabnik

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Comment
sl: Komentar

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Widget
sl: Gradnik

en: Owner
sl: Lastnik

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Log in
sl: Prijava

en: Close
sl: Zapri

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Results
sl: Rezultati

en: Themes
sl: Teme

en: Publish
sl: Objavi

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Structure
sl: Struktura
