Self evaluation (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (43 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: URLs
af: URLe

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Log in
af: Teken in

en: Choices
af: Keuses

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Authored on
af: Geskep op

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Results
af: Resultate

en: Themes
af: Temas

en: comment
af: kommentaar

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Structure
af: Struktuur
