Self evaluation (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (54 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Log in
km: ចូល

en: Choices
km: ជម្រើស

en: Close
km: បិទ

en: Authoring information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​និពន្ធ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Choice
km: ជម្រើស

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Themes
km: ស្បែក

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: About
km: អំពី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ
