Self evaluation (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Open
hy: Բաց

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Question
hy: Հարց

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Structure
hy: Կառուցվածք
