Self evaluation (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (72 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Widget
ca: Giny

en: Owner
ca: Propietari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Log in
ca: Entra

en: Choices
ca: Opcions

en: Close
ca: Tanca

en: Threshold
ca: Llindar

en: Full
ca: Complet

en: Share
ca: Comparteix

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Result
ca: Resultat

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Select List
ca: Llista de selecció

en: Results
ca: Resultats

en: Add reminder
ca: Afegir un recordatori

en: Changed
ca: Canviat

en: Enter username
ca: Introdueix el nom d'usuari

en: Themes
ca: Temes

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Questions
ca: Preguntes

en: Form
ca: Formulari

en: Publish
ca: Publica

en: About
ca: Detalls

en: Step
ca: Increment

en: Answers
ca: Respostes

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Absolute
ca: Absolut

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Thresholds
ca: Llindars

en: Structure
ca: Estructura

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: The @entity-type %label has been deleted.
ca: S'ha suprimit el @entity-type %label.
