Self evaluation (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: User
cs: Uživatel

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Owner
cs: Vlastník

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Choices
cs: Možnosti výběru

en: Close
cs: Zavřít

en: Threshold
cs: Práh

en: Full
cs: Celé

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Select List
cs: Seznam

en: Results
cs: Výsledky

en: Changed
cs: Změněno

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Questions
cs: Otázky

en: Form
cs: Formulář

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: About
cs: Popis

en: Answers
cs: Odpovědi

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Maximum Score
cs: Nejvyšší skóre

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Add theme
cs: Přidat téma

en: Structure
cs: Struktura

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu

en: The @entity-type %label has been deleted.
cs: @entity-type %label byl smazán.
