Semantic Connector (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Projects
sv: Projekt

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Module
sv: Modul

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Show
sv: Visa

en: Destination name
sv: Namn för mål

en: Installed
sv: Installerad

en: daily
sv: dagligen

en: Credentials
sv: Referenser

en: Config
sv: Konfiguration
