Semantic Connector (8.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Show
dz: སྟོན།
