Semantic Connector (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Projects
hu: Projektek

en: Download
hu: Letölt

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Module
hu: Modul

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Destination name
hu: Cél elnevezése

en: Installed
hu: Telepített

en: daily
hu: napi

en: Config
hu: Beállítás

en: Global notifications
hu: Globális értesítések
