Semantic Connector (8.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
