Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Search
ast: Guetar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu
