Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat
