Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Search
eo: Serĉu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Custom
eo: Propra
