Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Search
et: Otsing

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Custom
et: Kohandatud
