Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Search
eu: Bilatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
