Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Search
fr: Rechercher

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Indexing
fr: Indexation
