Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Search
he: חיפוש

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Custom
he: מותאם
