Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Search
hr: Pretraga

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Custom
hr: Prilagođeno
