Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Search
oc: Recercar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Custom
oc: Personalizat
