Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Search
fa: جستجو

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Custom
fa: سفارشی
