Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Custom
am: ብጁ
