Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Search
ar: بحث

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصص
