Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས
