Semantic Search - Faceted Search and Semantic Web (1.0.1-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní
